Aktualności

Firma Abramczyk rozbudowuje się. Prace wykona Kormost.
Przedsiębiorstwo Kormost z dumą podjęło się uczestnictwa w przebudowie budynków firmy Abramczyk w Bydgoszczy, ogólnopolskiego lidera w dostawie mrożonych ryb i owoców morza, a także mecenasa sportu.

Nowoczesna przeprawa w Kotowie
W Kotowie budowaliśmy z belek „KUJAN”

Możemy już podać więcej szczegółów, dotyczących rozbudowy mostu przez rzekę Mogielnica w ciągu drogi krajowej nr 32 w miejscowości Kotowo.

Przypominamy, że mieszkańcy i przyjezdni mogą już korzystać z wykonanych przez Kormost dwóch kładek dla pieszych pod ciekiem Paramelka oraz nad Kanałem Bydgoskim w ciągu drogi powiatowej nr 1926C Nakło - Bydgoszcz w miejscowości Występ (kujawsko-pomorskie).

Wiadukt w Olkuszu odnowiony
Sukces remontu w Olkuszu. Wiadukt będzie lata służył kierowcom i pieszym

Pełną parą trwały w sierpniu i wrześniu prace przy remoncie wiaduktu w Olkuszu. Firma Kormost wykonała konieczne prace dodatkowe. Na dniach inwestycja zostanie oddana do użytku.

Trwają prace wykończeniowe na estakadzie sieci magistralnej Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bydgoszczy.
Spółka Kormost podjęła się wykonania prac naprawczych konstrukcji stalowej nośnej i podpór betonowych sieci magistralnej od ECII do K-501 w Bydgoszczy w połowie czerwca, po zawarciu umowy z KPEC Sp. z o.o.

 Do końca 2021 roku firma Kormost wykona dla Bydgoszczy, na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, roboty awaryjno-utrzymaniowe i remontowe na obiektach mostowych i inżynierskich na terenie miasta.

Coraz bliżej sukcesu kluczowej bydgoskiej inwestycji
Kujawska na finiszu. Trwają odbiory

Trwają oczekiwane odbiory prac przy przebudowie ul. Kujawskiej. Kormost wykonał już wszystkie prace. Jakie było ostatnie zadanie?

Kormost prowadzi prace związane z rozbudową mostu przez rzekę Mogielnica w ciągu drogi krajowej nr 32 w miejscowości Kotowo.
Roboty rozpoczęto w sierpniu ubr. po zawarciu umowy z poznańskim oddziałem Generalnej Dyrekccji Dróg Krajowych i Autostrad. Objęły one rozbiórkę starego mostu w Kotowie i budową nowego o wyższych parametrach.